Vragen? App ons!

Eten & drinken
tot 12 personen

Of je nu een gezellige activiteit bij ons boekt, een rondje over de golfbaan loopt of komt voor een kop koffie in ons Grand Café; wij zorgen ervoor dat je kan genieten van lekker eten en drinken.

Kleine kaart in het Grand Café
Voor onze familie is lekker eten en drinken de basis van gezellig samenzijn, iets dat we graag met onze gasten delen. Laat je in het Grand Café of op het terras verwennen met een stuk huisgemaakte taart, een heerlijke lunch of een drankje met heerlijke Akkermans-plank. Op de kaart staan lekkere snacks, zoals nacho’s en loaded fries.

Restaurant Beneden Sas
Zin in een uitgebreider diner? Dan verwijzen we je graag naar restaurant Beneden Sas. Dit ligt 1,5 kilometer verderop, in een historisch pand op een sluiseilandje aan het water. Genieten!

Eten bij Akkermans voor kleine groepen

  • Huisgemaakte taart
  • Heerlijke lunchgerechten
  • De beste borrelhapjes
  • Eenvoudige, maar heerlijke avondkaart
  • Toegankelijke wijnen
  • Palet aan speciaalbieren
  • Sfeervol Grand Café (met nieuw interieur!)
  • Terrassen in het groen
  • Kindvriendelijke menukaart
  • Speeltuin en ruimte om te spelen op het terrein